0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
Офіційний представник Magniflex в Україні
0товарів: 0грн. 

Як обрати ортопедичний матрац

- 12 квітня 2020 -

Як обрати ортопедичний матрац для ліжка, на диван


Ортопедичний матрац – найважливіший аксесуар для сну, який створений для комфорту і здорового відпочинку. Але, зрозуміло, тільки у тому випадку, якщо він досить зручний і якісний.

Найчастіше люди акцентують увагу на виборі ліжка, приділяючи величезне значення її дизайну, габаритам, забарвленню і так далі. Матрац же в таких випадках купується як би мимохідь і досить часто у кращому разі єдиним критерієм вибору є відповідність його розмірів і габаритів ліжка. Між тим, це неправильно, адже людина спить саме на матраці, і, якщо він не відповідатиме усім необхідним параметрам якості, то сон буде не просто дискомфортним, але може навіть шкодити здоров'ю.

Тому давайте розберемося разом, які характеристики має мати хороший якісний матрац.

До вибору матраца необхідно підходити в індивідуальному порядку. Передусім, помітимо, що такі поняття, як "ортопедичний матрац" або "анатомічний матрац", які зараз в усіх на слуху, не зовсім коректні. Річ у тому, що такі матраци дійсно існують, але використовуються вони виключно в терапевтичних цілях при лікуванні серйозних ортопедичних проблем. Звичайні ж матраци, які виконують м'яку підтримку хребта, повторюють усі його природні вигини та розподіляють навантаження по всій поверхні, називають матрацами з ортопедичним і анатомічним ефектом.

В цьому випадку матрац не давитиме на хребет і не дасть йому провиснути, він дозволить хребту, м'язам і суглобам розслабитися, зняти накопичене за день навантаження. Людина, не відчуваючи додаткових навантажень і дискомфорту стане краще висипатися.

Які ж типи ортопедичних матраців зустрічаються в наших магазинах

В Україні найбільшою популярністю користуються матраци двох типів – пружинні та безпружинні.

Пружинні ортопедичні матраци

Пружинний ортопедичний матрац, у свою чергу, підрозділяється на два види – матраци типу "Бонель", в яких усі пружини пов'язані один з одним, а також пакетно-пружинні матраци, в яких усі пружини є автономними та упаковуються в окремі чохли.

Обидва ці матраци є досить бюджетним з фінансової точки зору варіантом, але вони мають і істотний мінус. У першому випадку – це залежність пружин один від одного, яка проявляється в тому, що при зміні пози тіла людини, ефект хвилі стає відчутним на будь-якій точці матраца, що дуже незручно, якщо йдеться про двоспальне ліжко. З цієї точки зору матраци з незалежними одна від однієї пружинами кращі, хоча і вони не позбавлені загального для усіх пружинних матраців недоліку – з часом пружини починають "втомлюватися" і скрипіти. І, зрозуміло, будь-які пружинні матраци треба підбирати строго відповідно до своєї ваги. Ще один нюанс – наповнювач таких матраців. Часто він є недостатньо якісним, через що матрац починає досить швидко провисати, утворюючи ефект гамака, а також це може відгукнутися підвищенням вірогідності виникнення алергічних реакцій.


Пружинні ортопедичні матраци Як обрати ортопедичний матрац


Всередині матраца дуже швидко накопичується пил просто внаслідок того, що пружини створюють ефект насоса. При попаданні вологи на такий матрац вона легко проникає всередину, через що пружини іржавіють і починають скрипіти. І, нарешті, металеві пружини накопичують статичну напругу, що може викликати додатковий дискомфорт.

Безпружинні ортопедичні матраци

Тепер поговоримо про цікавіший і якісніший варіант – про безпружинні матраци. Які ж вони бувають?

Виробники випускають безпружинні водяні, повітряні та латексні матраци. Це досить нішова продукція, яка є непоганим з ортопедичної точки зору варіантом, проте має безліч нюансів у використанні. Наприклад, водяні матраци дуже важкі, вимагають періодичної заміни води та легко виходять з ладу при прокушуванні домашніми тваринами або іншому механічному пошкодженні. Повітряні матраци набагато легші та надійніші, проте вони вимагають постійної роботи компресора, який гуде досить голосно, що може заважати спати. До того ж, вони дуже дорогі. Латексні матраци з цієї точки зору краще, але і тут є один нюанс – вони дуже добре вбирають вологу, але повільно її випаровують. З цієї причини періодично латексний матрац може здаватися вологим. А ще він не занадто довговічний. Гарантований термін експлуатації латексних матраців складає всього п'ять років.

Ідеальний же варіант – це матраци з так званого "штучного латексу", позбавленого усіх недоліків природного. Він комфортний, довговічний і має ефект пам'яті.

Безпружинні ортопедичні матраци від компанії Magniflex

Як обрати ортопедичний матрац

Італійська фабрика Magniflex – це відомий виробник матраців з ортопедичним ефектом у всьому світі, який має офіційні представництва у більш ніж в сорока країнах. Тепер продукцію Magniflex можна придбати і в Україні!

Magniflex має власні вражаючі виробничі потужності з лабораторіями, обладнаними за останнім словом техніки. Завдяки використанню передової техніки фабрика здатна виготовляти десять тисяч матраців щоденно!

Вони робляться з матеріалів, якість яких підтверджена численними дослідженнями, проведеними в провідних лабораторіях світового рівня, що підтверджується відповідними сертифікатами. У компанії Magniflex весь штат співробітників безперервно працює над тим, щоб зробити продукцію, що випускається, ще зручнішою і розширити її асортимент.

Виробник гарантує гіпоалергенність вироблюваних матраців і подушок, а також відсутність в них речовин, які можуть бути шкідливими для людей, тварин і довкілля.

Різноманітність моделей матраців від Magniflex

Розповімо про найбільш популярні моделі матраців Magniflex.

Модель Merinos типу зима/літо – оптимально підійде тим, хто страждає від болів в суглобах і ревматизму. Основною відмінністю матраца Merinos є те, що його чохол виготовлений з мериносової бавовни. Це природний матеріал, який відрізняється хорошою гігроскопічністю. Під час сну людина виділяє до 500 мілілітрів рідини, а мериносова вовна не лише її успішно поглинає, але і при цьому сама залишається сухою, швидко випаровуючи її. Крім того, вона дозволяє підтримувати оптимальну вологість і температуру, що дозволяє уникнути появи болів в суглобах і хребті та поліпшити кровообіг.

Для літньої сторони матраца використовується натуральне бавовняне покриття. Завдяки бавовняному наповнювачеві забезпечується свіжість, вентиляція і здатність адаптуватися до температури тіла.

Модель Waterlattex була спеціально створена для тих, кому важливий комфорт і гіпоалергенність. Специфічною рисою матраца є внутрішній прошарок з матеріалу Waterlattex, що складається з натурального латексу у поєднанні з вулканізованими полімерами. В результаті матрац виходить досить еластичним, що сприяє релаксу і поліпшенню кровообігу. Само собою зрозуміло, матрац забезпечує правильне положення хребта незалежно від ваги сплячої людини. Хороша повітропроникність забезпечується завдяки застосуванню власної запатентованої розробки "Airyform". У поєднанні з протикліщовим покриттям вона запобігає розвитку хвороботворних мікроорганізмів, появі плісняви та грибка, які можуть викликати алергічні реакції. Матрац Waterlattex – ідеальний для комфортного сну з дотриманням усіх гігієнічних вимог. Він рекомендований усім, хто страждає від алергічних реакцій і проблем з дихальними шляхами.

Модель Natur Comfort поєднує в собі переваги гіпоалергенного волокна з комфортом Memoform. Такий матрац реагує як на тепло, так і на тиск, точно відтворюючи контури людського тіла і блискавично реагуючи на зміну пози. Naturcomfort покращує кровообіг, а також забезпечує природне положення хребта і суглобів.

Ще однією особливістю матраца Naturcomfort є застосування особливої тканини Lenpur, яка виробляється з бавовни з додаванням деревини найвищої якості. У результаті забезпечується створення ідеального мікроклімату для сну. Гідрошари, з яких складається тканина Lenpur, забезпечують високу швидкість вбирання і випарювання вологи, завдяки чому матрац не залишається вологим навіть при посиленому потовиділенні в жарку пору року і створюється комфортна для людини температура. Поверхня тканини Lenpur дуже приємна за тактильними відчуттями, вона зменшує поширення будь-яких запахів тіла при його контакті з матрацом.

Модель Duoform – це інноваційне рішення для сну від Magniflex, що об'єднує в собі всі плюси технологій Memoform і Elioform. Матрац Duoform забезпечує здоровий сон, дозволяючи уникнути затікання м'язів і затискання нервів. Завдяки прошарку Elioform матрац Duoform також має ортопедичний ефект. Матрац Duoform Memoform, таким чином, це ідеальна модель для всіх, хто хоче забезпечити собі максимум комфорту і користі під час сну.

Модель Dualcomfort – кращий вибір для двоспального ліжка. Матрац Dualcomfort – це, по суті, два однакові матраци, сполучені між собою чохлом. Кожен матрац складається з восьмисантиметрового прошарку Elioform, розташованого між шаром Memoform з одного боку і шаром Memoform з іншою. Таким чином, одна поверхня матраца м'якша і має анатомічний ефект, а інша сторона є більш ортопедичною. Але при цьому обидві поверхні мають унікальні характеристики матраца Memoform. Таким чином, завдяки описаним вище перевагам ті, хто сплять на двоспальному ліжку, можуть обирати яку поверхню використовувати незалежно один від одного.

Матраци Duoform і Dualcomfort випускаються в унікальному чохлі з покриттям з особливої тканини Coolmax. Це матеріал з підвищеною повітропроникністю, що дозволяє забезпечити оптимальний розподіл температури та вологості для створення ідеального мікроклімату під час сну. У моделі Dualcomfort в тканину Coolmax додана срібна нитка, яка підвищує гігієнічні та антибактеріальні характеристики матраца.

Таким чином, сміємо вас завірити, що перелічені вище інноваційні технології, що використовуються при виготовленні безпружинних матраців, вивели їх в лідери на відповідному ринку за всіма характеристиками.