0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
Офіційний представник Magniflex в Україні
0товарів: 0грн. 

Переваги безпружинних матраців

- 12 квітня 2020 -

Переваги безпружинних матраців


Сьогодні ми ще раз поговоримо на одвічну тему про протистояння пружинних і безпружинних матраців і спробуємо все ж таки розібратися, чому ж краще віддавати перевагу останнім.

Як ми вже знаємо, від матраца і його властивостей безпосередньо залежить не лише якість сну, але і здоров'я хребта, а також красива постава.

Яким же має бути правильний матрац? З дитинства нас вчили, що ідеальний матрац – це практично дошка, накрита ковдрою. Насправді, така жорсткість теж не призводить ні до чого хорошого, адже для того, щоб хребет міг упродовж сну зберігати свої фізіологічні вигини, йому доведеться постійно знаходитися в напрузі, що не занадто добре. До того ж, під час сну на твердій поверхні тіло стикається з нею окремими ділянками, на які чиниться великий тиск. Таке здавлення м'язів часто призводить до їх оніміння і порушення кровообігу. В результаті, не отримуючи можливості спати комфортно, людина не може повною мірою відновити сили та зустріти новий день повним енергії!

Пружинні матраци

Що ж відбувається під час сну на пружинному матраці? По суті, навіть найякісніший пружинний матрац з часом зношується і починає функціонувати за принципом сталевої панцирної сітки. Тобто, виникає ефект гамака, і хребет провисає під час сну, навантаження на м'язи збільшується, вони перекошуються. В результаті ні про який ортопедичний або тим більше анатомічний ефект і говорити не доводиться. Більш того, страждає постава, а вранці нерідко виникає ломота в попереку і хворобливі відчуття при поворотах шиї. Крім того, пружинний матрац потрібно купувати строго відповідно до своєї ваги. А якщо йдеться про матрац для двоспального ліжка, досягти комфорту для обох партнерів буде дуже непросто. Річ у тому, що якщо їх вага істотно відрізняється, складно буде уникнути ефекту скочування.

Безпружинні матраци

Тепер спробуємо розібратися, чим же краще в цьому плані безпружинні матраци. Інноваційний матеріал, який використовується при їх виробництві, насправді має ефект мільйона мікропружин. Завдяки цьому він м'яко і дбайливо підтримує хребет і забезпечує комфорт під час сну.

Окрім надання ортопедичного та анатомічного ефекту безпружинні матраци мають і іншу дуже важливу перевагу – вони не накопичують статичну напругу, оскільки не містять металевих деталей.

Також варто зазначити, що такі матраци відрізняють прекрасні характеристики еластичності, вентиляції, вантажності, екологічності та зносостійкості. Висока здатність вбирати та випаровувати вологу, що виділяється людиною під час сну, дозволяє створювати комфортний мікроклімат в ліжку і при цьому не допускає появи грибка.

Ще один важливий нюанс – такі матраци вимагають мінімального догляду. По суті, чохол безпружинного матраца є своєрідним пиловим фільтром. А з поверхні матраца такі сухі забруднення елементарно видаляються за допомогою звичайного пилососа. Помітимо, у випадку з пружинними матрацами вирішити питання, пов'язані з прибиранням, набагато складніше, адже самі пружини створюють ефект вакууму, затягуючи пил усередину.

Таким чином, як стає зрозуміло з порівняння двох популярних типів матраців, безпружинні однозначно є кращим варіантом. Єдиним їх недоліком можна вважати хіба що досить високу ціну. Проте звертаємо вашу увагу на те, що і цей мінус є досить умовним. Враховуючи набагато більший термін служби безпружинних матраців, такі вкладення є цілком виправданими. Тут немає пружин, які від попадання вологи можуть заіржавіти та зіпсуватися, матрац не брудниться зсередини й надійно захищений від забруднень ззовні, він не просідає і не деформується з часом. Інакше кажучи, хоча виробники зазвичай гарантують термін експлуатації безпружинних матраців, що становить 5-10 років, по факту вони можуть служити набагато довше, забезпечуючи своїм власникам комфортний і здоровий сон упродовж десятків років.

Бажаємо приємних покупок і гарного настрою!